Yusufzade - Hizmet-detay
Franchise Şartları

Franchise Şartları

Türkiye’nin en iyi gıda markası olan Yusufzade Çiğköfte, geliştirdiği “üretici bayilik” modeliyle dünya geneli şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunan tek markadır.  Franchise sistemi ile yatırımcılarına kendi işini kurma fırsatı sunan Yusufzade Çiğköfte, çiğköfte bayilik sistemine dahil olmak için franchise başvuru formunu doldurun.

Neden Yusufzade Çiğköfte:

İsim hakkı, kar payı, banka teminatı yok !

Düşük yatırım bedeli!

Üretici bayilik modeli ile çok daha yüksek kar!

Çok kısa sürede yatırım geri dönüşü!
Kontrol ve işletme kolaylığı!
Sürekli eğitim desteği!
Etkili denetim sistemi!
Estetik ve dayanıklı konsept!
Lokasyon analizi!
Franchisee Olma Süreci:

Başvuru : Franchise talepleri; web sitesinden başvuru formu doldurularak ya da 543 504 02 02 nolu telefonla Yusufzade Çiğköfte Genel Merkezi’ne ulaştırılır.

Ön Görüşme: Franchisee adayı, tarafımıza ulaşan başvurusu doğrultusunda aranarak kendisi ve franchise düşündüğü bölge hakkında ön bilgi alınır.

Detaylı Görüşme: Alınan ön bilgiler doğrultusunda ilgili franchise bölge sorumlusu franchisee adayını arayarak genel merkeze davet eder yada telefon ile detaylı bilgilendirme yapar.

Fizibilite: Franchisee adayı ile yapılan detaylı görüşmenin ardından yeri hazır olan adaydan gerekli fotoğraflar istenerek ön değerlendirme yapılır. Gerekli görülen lokasyonlar franchise bölge sorumlusu tarafından yerinde incelenir ve yönetim kuruluna sunulur. Yönetim kurulu tarafından son değerlendirmesi yapılan lokasyon onaylandığı takdirde franchisee tarafından gerekli kiralama yada satın alma işlemleri tamamlanır. Yeri hazır olmayan adaylar aşağıda belirtilen kriterlere göre yer bularak franchise bölge sorumlusu ile iletişime geçer.

Yer Seçiminde Aranan Özellikler;

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler, alışveriş merkezleri vb. gibi iş yapma potansiyeli yüksek olan bölgeler.

Dükkan şubeler, giriş katında olmalıdır. Satış alanı minimum 20 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 2,8 m olmalıdır.

Alışveriş merkezlerinde genellikle stand şeklinde hizmet verilmektedir. Stand alanları özellikle market katlarında tercih edilmekte olup minimum 6 m2’dir.

Sözleşme: Franchisee adayı ile onaylanan franchise noktası için sözleşme yapılır.

Projelendirme, Dekorasyon, Sevkiyat: Fizibilite sonucunda onaylanan franchise noktasının 3D ve 2D projesi Yusufzade Çiğköfte tarafından ücretsiz olarak hazırlanır. Franchisee adayı projeye uygun olarak gerekli tadilat işlerini yaptırır (boya, elektrik-su tesisat vs.)

Franchise adayı, iç dekorasyon ekipmanları için (tabela – reklam malzemeleri, soğutucu dolap – tazgahlar vs.) anlaşmalı tedarikçilere yönlendirilir. Ekipmanların üretimi ve sevkiyatı franchisee adayı ile irtibatlı olarak Yusufzade Çiğköfte teknik personeli tarafından takip edilir.

Eğitim: Dekorasyon süreci devam ederken franchisee adayı ve personeli, en az 1 hafta İstanbul’da eğitim almaktadır. Açılış günü itibariyle de 1 hafta da şubede Yusufzade Çiğköfte uzman personeli eşliğinde kendi işletmesinde eğitim almaktadır.

 

Açılış: Kurulumu yapılarak açılışa hazır hale getirilen franchise noktası belirlenen açılış gününde Yusufzade Çiğköfte uzman personeli eşliğinde satışa başlar. 

Destekler:   Açılışa özel çiğköfte, lokasyon fizibilitesi, projelendirmeüşg, eğitim,  eğitim süresince konaklama ve yeme –içme, açılış itibariyle denetim vb. bir çok konuda destek verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Franchise bedeli, banka teminatı yada aylık-yıllık ciro payı alınmamaktadır.