HAKKIMIZDA

Yusufzade

 2014 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de En hızlı Büyüyen marka haline gelmiştir.

Kaliteli bir çalışma yürüten Yusufzade ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.

Yusufzade, %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörün en yeni markasıdır.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.


VİZYONUMUZ

Çiğ Köfte Sektöründe lider bir dünya markası olmak


MİSYONUMUZ

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmak.


YUSUFZADE DEĞERLERİ;

Dürüst ve güveniliriz
Takım ruhuna sahibiz
İletişimde açıklığa önem veririz
Kendini geliştiren ve yenilikçi bir ruha sahibiz
Müşteri odaklıyız

100%

BİTKİSEL

100%

DOĞAL

GÜNLÜK

ÜRETİM

EN İYİ

FİYAT